Duyuruyu Kapat
Yeni Etiket Beğen Paylaş Etkinliği Bağlamıştır Detaylı Bilgi Facebook Adresimizde !

TİGER GAME Krallık Sistemi!

'Oyuncu Rehberi' forumunda GameMaster tarafından 6 Aralık 2017 tarihinde açılan konu

 1. GameMaster

  GameMaster Game Master Site Yetkilisi

  Selam Şövalyeler,

  Sizlere yeni Krallık Sistemini duyurmaktan mutluluk duyuyoruz.

  Krallık Secimi 2 aşamadan oluşmaktadır. Bunlar Aday Gösterme süreci ve Seçim sürecidir. Krallık secim süresi sistem tarafından otomatik olarak her ay açıklanan seçim gününde Türkiye saatine göre 18:00 da başlamaktadır.

  Seçim periyotu başladıktan sonra, sistem otomatik olarak her ırkın en iyi 10 clan başkanını Senatör olarak atamaktadır. Aday gösterme hakkına sahip bu Senatörler sadece 1 gün aday gösterebilmek için süreleri vardır. Kral adaylarını Senatörler kendi ırklarından istedikleri herkesi gösterebilirler. Senatörler herhangi bir aday göstermezlerse otomatik olarak sistem tarafından aday gösterileceklerdir. Ancak aday göstermek istedikleri kullanıcı başka bir Senatör tarafından öncesinde gösterilmişse aday gösterme işlemleri başarısız olacaktır.

  NOT: Her Senatör'ün sadece bir aday gösterme hakkı vardır. Yani gösterdikleri aday eğer kendi adaylığını düşürme kararı alırsa, aday göstermiş senatör başka bir aday gösteremeyecektir. Bu yüzden bu haklarını dikkatli kullanmaları gerekmektedir.


  Aday gösterme süreci bittikten 1 saat sonra, seçim süreci başlamaktadır. Bu süreç oldukça olağandır. Yani oy kullanma hakkına sahip kullanıcılar, kendi ırkları için oy kullanırlar ve en çok oyu alan Kral adayı, Kral olarak seçim sürecinin sonunda Kral olarak seçilir.