Duyuruyu Kapat
Yeni Etiket Beğen Paylaş Etkinliği Bağlamıştır Detaylı Bilgi Facebook Adresimizde !

Tiger-KO ekibine biz userler olarak;

'TigerKO Oyuncu Şikayeti' forumunda bozkurtıglu35 tarafından 24 Şubat 2017 tarihinde açılan konu

1. Tiger-KO ekibine biz userler olarak ;

Magelerin kontrol edilip düzeltimesi ve Okcuların damagelerini kontrol etmeniz.

Tüm Melee ekibi olarak oyundan düşmüş soğumuş bulunmaktayız.
    bu serverin anasını siken okcu ve magelerdir.

serverin uzun süreli devam etmesini istiyorsanız kardeşim bu konuyla ilgilenmelisiniz,cz de melee pk atamıyor bu sorunlar oldugu sürecede pk ya cıkmaz oyunu bırakır.Millet eşşek değil eline +6 bow alan okcu oluyor full itemli adamı oyundan soğutuyor cok yanlış defalarca söylememize rağmen siz bunu yapmıyorsanız bu sizin ayıbınızdır.

bu böyle devam edicekse biz BOZKURT ailesi olarak oyunu bırakma kararı alacağız.

Son olarakta belirteyim coğu user forum kullanmadığı için sikayetini dile getiremiyor biliyorum ki çoğu clanda bizimle aynı düşüncede teşekkürler,iyi oyunlar.

2. 4DemiryureK

4DemiryureK New Member

Sonuna kadar katılıyor ve destekliyorum.Okçulardan ve magelerden çok şikayetçiyiz pk attırmıyorlar.Okçu ve mage olmasın demiyoruz ama damageler düzeltilmeli.Clan olarak yanındayız.
    4DemiryureK - AniReaksiyonTimi

3. Nostalgia

Nostalgia New Member

Magelerin damageleri normal tek istediğimiz okçuların kapatılması . 1 tane okçu prieste vuruyor sanki kesecekmiş gibi ama tek yaptığı vs de iken elini indirmek

4. 4DemiryureK

4DemiryureK New Member

Mage damageleri normal mi ? Kardeşim charımdaki itemler +8 hb 3 parça 8 shell 2 parça 7 shell mino pp sos hero ( + full pus) Şimdi Ben bu halimle mageye 1100 vuruyorsam normal sıradan bi mage bana en kötüsü 1 k vuruyorsa burda problem vardır kardeşim.Novalar zaten 1.5 k yı görüyor.Magelerin 1.5 k sına sen normal diyorsan okçuların 800 900 üne ses çıkartmaman lazım.

5. TigerKOGAME

TigerKOGAME Member

merhaba arkadaşlar dün gece okçu damageleri düşürüldü mage üzerinde 4 gün önce oynama yapıldı

6. mystic1

mystic1 Member

Kardeşim düzelme olmadıgını Farkedebiliyoruz olduysada yeterli degil düzenleme bizde Onepiece ailesi olarak bu okcuların ve magelerin cidden düzeltilmesi gerekli teamin yarısı bıraktı yarısı ikilemde bırakmak için önlem alınması gerek.

7. ahmet4334

ahmet4334 New Member

Asas okcua 3500 arası vurarken bunların sesi cıkmıyo ama işine gelmedimi sesleri cıkar bunların zaten 800 vuruyoz daha ne yapıcanız biz cok kişi pk ya cıktıgımızdan dolayı etkili oluyo saygılarımla

8. mystic1

mystic1 Member

800damege az mı? KARDEŞ WARİOR VURUYOR 800 900 BEN FULL İTEMİM 900 1000VURUYORUM SİZ HEM UZAKTAN VURUYORSUNUZ 8x800 eder 6400DAMAGE NE KADAR DENGELİ SENCE BEN DAHA 5li 3lü giren okcu görmedim okadar saglam uzaktan damage vuruyorlarki adamların yeteneksizliklerinden dolayı uzaktan icice girip z1z1z1z1 yapmak adam öldürmek çok zevkli geliyor heralde size

9. ahmet4334

ahmet4334 New Member

Okcu kac vuruyor paşammm ?? 70 skılını kapatn olmadı warrıor 1 k vuruo olcu 700 v dahada slıl dusurulucm salak salak ıa yapmayın warrıorun da dusurun o zaman 900 den aşşa vurmuo

10. mystic1

mystic1 Member

Kardeş zihinsel engellimisin yoksa numaramı yapıyorsun warior melee adam sen 5liyle wariordan cok vurcaksın yakında uzakdanda vurcaksın wariordan hızlı hareket etceksin wariordan daha seri can doldurcaksın eline alcaksın bi +7ee 700 800vurcaksın ben full pus full item 900vurcam az mantıklı konuş okcu swlerde bile böyle degil durum resmen sw okcu swden beter

11. ahmet4334

ahmet4334 New Member

kıcınıza kına yakın hadi akşam mk 4 5 pt kurmassam insan deilim
    100 100 vursada kurucam o pk yı bezdiricem hadi goruşürüz gidin şikayet edin

12. Aurora

Aurora New Member

Valla onu bunu bilmem 2 party okçu ile baş edemeyecekseniz siz player değilsiniz demektir. 2. olarak saçmalamayın varior bana 2k dan fazla vuruyor asas fazla vuruyor 7 ee alıp pk ya çıkıyorsunuz diyorsunuz. ama 7 ee li adamı kesemiyorsunuz siz sadece zavallısınız he boşuna dememişler tigerko pişmanlıktır diye bir kez daha bunu ispatladınız kolay gelsin

13. mystic1

mystic1 Member

küfür etmek istemiyorum ezik gel 2k vuran adamı göster bana full item full puss max vurdugum 1k götünden uydurup uydurup buraya gelip mal mal konusma 2partiden korkmayın diyor utanmadan bizim dedigimiz bizde olsa uzaktan ks atıyor karşıda olsa kaca kaca gelmiyor full kaçıyor warior teamler yakalayamıyor senin gibi salaklarda korkmayın diyo ak köpegi gel ws atak kim korkuyo gösterem

14. şu okcular bi zırlamasın ya gerçekten ***** kodumun yerinde asas olun gelinde clan ws atalım madem okcu dediğin ne ya zırtolar sizin yaptınız playerlik mi z skill z skill bu ne lan böyle 1 hafta okcu takılsanız server birbinizi kesersiniz melee bırakmazsınız gerizekalılar ağlayın şimdi cok iyi oldu böyle melee timlerin önleri acıldı

mystic1 bunu beğendi.
  15. homan88

homan88 Member

TigerKo`da 1000 Gem İle Ne Yapılır?